قوانین استفاده از چت آنلاین ناخن کار

چت آنلاین «ناخن کار» پل ارتباطی بین آگهی‌گذاران و مخاطبان است که با هدف تسهیل ارتباطات و دریافت اطلاعات در مورد خدمات درج شده در آگهی از آگهی‌گذار ارائه شده‌ است.

هرگونه استفاده از چت آنلاین ناخن کار به معنی پذیرفتن ضوابط و شرایط ذیل است:

  • مکاتبات کاربران از طریق چت آنلاین ناخن کار باید صرفا مربوط به خدمات درج شده درآگهی باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی و ارتباط بابت سایر امور سیاسی و اجتماعی مجاز نیست.
  • استفاده از چت آنلاین ناخن کار صرفاً باید مربوط به خدمات درج شده در آگهی باشد و ناخن کار ممکن است برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده، مزاحمت و کلاهبرداری در صورت لزوم، بر مکاتبات، نظارت ماشینی یا انسانی انجام دهد.
  • مواردی از قبیل ارسال پیام و محتواهای غیراخلاقی یا نامربوط به خدمات درج شده در آگهی، استفاده از ادبیات غیرمؤدبانه، انجام هرگونه تبلیغات، ارائه اجناس و خدماتی که خلاف شرایط و قوانین کشور هستند و همچنین ارسال پیام‌های انبوه، در صورتی که توسط کاربران گزارش شوند، مورد بررسی قرار گرفته و طبق قوانین ناخن کار ممکن است منجر به تعلیق یا مسدود شدن دائمی حساب کاربر متخلف شود.
  • کاربران متعهد هستند کلیه قوانین و مقررات جاری کشور از جمله در خصوص ممنوعیت هرگونه مزاحمت، توهین، فحاشی، افترا و نشر اکاذیب و سایر عناوین کیفری را در محیط چت رعایت نمایند و بدیهی است که در صورت نقض این موارد شخصا مسئول بوده و ناخن کار علاوه بر حمایت از اشخاص زیان دیده شخصا نیز حق پیگیری کیفری موضوع یا مطالبه جبران خسارت خود را محفوظ می‌دارد. ناخن کار ممکن است در چنین مواردی به تشخیص خود اقدامات لازم از جمله در خصوص تعلیق موقت یا مسدودی دائم حساب اشخاص متخلف را انجام دهد.کاربرانی که از نقض مقررات فوق صدمه دیده اند، رضایت داده‌اند که موضوع را فقط علیه کاربر متخلف پیگیری نموده و ادعایی علیه ناخن کار نداشته باشند. هرگاه در خصوص موارد فوق،مراجع قانونی و قضائی از ناخن کار پیگیری نمایند، ناخن کار کلیه اطلاعات لازم را در اختیار ایشان قرار خواهد داد و اگر بابت این پیگیری ها توسط مراجع صالحه هزینه‌هایی به ناخن کار تحمیل شود، ناخن کار حق رجوع به کاربر متخلف را دارد.
  • علاوه بر رعایت موارد فوق، پیشنهاد می‌کنیم برای پیش‌گیری از فیشینگ و کلاهبرداری آنلاین، هنگام بازکردن لینک‌هایی که برای شما ارسال می‌شود محتاط باشید. همچنین از ارسال اطلاعات شخصی و خصوصی خود در چت که برای معرفی خدمات شما ضرورتی ندارند، جداً خودداری کنید.

ثبت دیدگاه

  • رتبه بندی