شرایط و قوانین ناخن کار

شرایط و قوانین کلی استفاده از ناخن کار

مقدمه:

سلام! به ناخن کار خوش آمدید.

در این سند شرایط و مقررات استفاده از ناخن کار و رابطه‌ی میان ما (ناخن کار) و شما (کاربر) بیان شده است. استفاده از ناخن کار بیانگر موافقت شما با محتوای این سند بوده؛ پس با وجود طولانی بودن، لطفا پیش از فعالیت در ناخن کار، آن را به دقت مطالعه کنید.

از حضور شما در ناخن کار خوشحالیم و همواره در تلاشیم تا تجربه کاربری خوبی برای شما رقم بزنیم.

این سند آخرین بار در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/05 به‌روزرسانی شده‌‌ است. ادامه استفاده شما از ناخن کار به منزله پذیرش تغییرات این سند است.

فهرست:

ماده۱- معرفی ناخن کار

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از ناخن کار

ماده۳- سیاست‌های سایت و اپلیکیشن ناخن کار

ماده۴- حقوق و مسئولیت‌های ناخن کار

ماده۵- حقوق و مسئولیت‌های کاربر

ماده۶- ضمانت اجرا تخلف از تعهدات

ماده۷- مالکیت فکری

ماده۸- حفاظت از حریم خصوصی

ماده۹- حل و فصل اختلافات

ماده۱۰- ارتباط با ناخن کار

 

ماده۱- معرفی ناخن کار

آراد واثقی نوبری، سایت با دامنه www.nakhonkar.com و اپلیکیشن ناخن کار را برای دو سیستم عامل Android و IOS جهت آسان‌سازی تبلیغات خدمات آرایشی طراحی کرده است. ناخن کار پلتفرمی کاربر محور (واسطی الکترونیک و مجازی) است که حسب بند «ب» ماده ۱ آیین‌نامه جمع‌آوری و استنادپذیری ادله‌ی الکترونیکی، مصوب ۱۳۹۳، به عنوان ارائه‌دهنده خدمات میزبانی شناخته می‌شود. این پلتفرم فضایی را در سامانه‌ی رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند؛ بدین وسیله هر کاربر به طور مستقیم آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن ناخن کار هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

 

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از ناخن کار

۱) به منظور مشاهده آگهی‌ها و استفاده از قابلیت‌های ناخن کار، شما می‌بایست شماره تلفن همراه فعال خود را که کد تایید به آن ارسال می‌شود، ثبت نموده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

۲) به منظور ثبت آگهی در ناخن کار، شما می‌بایست ابتدا با استفاده از شماره تلفن همراهی که به نامتان ثبت شده و با کدملی شما انطباق دارد، حساب کاربری ایجاد کنید.

۳) برای هرگونه فعالیت در ناخن کار، می‌بایست شرایط زیر را رعایت کنید:

الف) داشتن ۱۸ سال تمام. فعالیت افراد زیر ۱۸ سال می‌بایست با نظارت والدین صورت بگیرد.

ب) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با قوانین، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مصوبات، دستورالعمل‌های جاری جمهوری اسلامی ایران، دستورات مقامات قضایی، عرف و نظم عمومی.

پ) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با شرایط و قوانین ناخن کار.

ت) استفاده از زبان فارسی برای انتشار هر گونه محتوا.

 

ماده۳- سیاست‌های سایت و اپلیکیشن ناخن کار

سیاست‌های کلی ما برای ارائه‌ی خدمات به شما از این قرار است:

۱) سیاست‌های انتشار آگهی

برای انتشار آگهی، شما می‌بایست سیاست‌های ناخن کار را که شامل و نه محدود به این موارد است، رعایت کنید:

عدم انتشار آگهی تکراری و انتشار آگهی در دسته‌بندی نادرست؛

عدم انتشار بیش از یک خدمت در هر آگهی؛

عدم انتشار آگهی درخواست کالا یا خدمت؛

عدم انتشار هرگونه آگهی که در فهرست موارد ممنوعه قرار دارد و یا به تشخیص نهادهای تخصصی موقتا دارای محدودیت و ممنوعیت باشد؛

عدم انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آن بوده و یا دارای مضمون مستهجن، مبتذل، نامتعارف، نادرست، مبهم، گمراه‌کننده و یا برخلاف قوانین کشور باشد؛

عدم انتشار هرگونه آگهی که شامل خبرپراکنی‌ با موضوع سیاسی، اجتماعی، مذهبی، و یا توهین، نشر اکاذیب، افترا، عقاید شخصی، دعوت به تظاهرات و کمپین‌ها و مغایر با ارزش‌های ناخن کار بوده و نیز هرگونه محتوایی که منجر به اخلال در آرامش جامعه و نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی‌های او شود؛

عدم انتشار هرگونه محتوایی که ناقض حقوق زنان، کودکان، مهاجران خارجی یا موارد مشابه باشد؛

عدم انتشار هرگونه آگهی که ناقض حقوق مالکیت فکری ناخن کار یا اشخاص ثالث باشد.

۲) سیاست‌های انتشار عکس

شما در برابر عکس‌های آگهی‌های خود شخصاً مسئولیت دارید و باید با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و هم‌چنین شرایط و مقررات ناخن کار، ضمن رعایت و حفظ حقوق اشخاص ثالث، برای انتشار تصویر اقدام کنید. در صورت تمایل به استفاده از عکس، می‌بایست از تصاویر واقعی و باکیفیت و مرتبط با محتوای آگهی استفاده کنید. اندازه‌ی تصویر باید حداقل ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل و حجم آن حداکثر ۵ مگابایت باشد.

با صدق کردن هر یک از موارد زیر، ناخن کار این حق را دارد که از انتشار تصویر مورد نظر جلوگیری کرده یا برای حذف آگهی اقدام کند.

تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت؛

تصویر نامرتبط با خدمت ارائه‌شده؛

تصویر آگهی‌های دیگر در ناخن کار؛

اسکرین‌شات و عکس‌های دانلودی و به طور کل هر عکسی که مستقیماً از خود نمونه کار گرفته نشده باشد؛

تصویر غیر واقعی و ساخته‌شده با نرم‌افزار‌های طراحی سه‌ بعدی؛

تصویر مات و ویرایش‌شده توسط نرم‌افزار یا دارای کادر؛

ترکیب عکس در یک عکس (کلاژ)؛

تصویری که نیاز به چرخش داشته باشد؛

تصویر خدمات غیر مجاز؛

تصویر مغایر با عرف جامعه یا قوانین جمهوری اسلامی ایران؛

استفاده ابزاری از تصویر اشخاص در آگهی؛

نمایش قیمت، شماره تماس، ایمیل، آدرس سایت در تصویر؛

تصویر حاوی متن، توضیحات، نام کسب‌ و کار یا هرگونه عبارت تبلیغاتی.

۳) سیاست‌های چت در ناخن کار

چت ناخن کار یک فضای ارتباطی عمومی بین آگهی‌گذار و آگهی‌بیننده است که با هدف تسهیل ارتباط ارائه شده‌ است. هرگونه استفاده از چت ناخن کار به معنی پذیرفتن شرایط زیر است:

الف) مکاتبات شما در چت ناخن کار باید مرتبط با آگهی و در خصوص ارائه خدمات مورد اشاره باشد. استفاده از چت ناخن کار برای مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی و امور سیاسی و اجتماعی مجاز نیست.

ب) برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده، مزاحمت و کلاهبرداری، ناخن کار در صورت لزوم ممکن است با سیستم‌های ماشینی یا انسانی بر مکاتبات نظارت کند.

پ) مواردی از قبیل فرستادن پیام و محتوای غیراخلاقی یا نامربوط به معامله، استفاده از ادبیات غیر مؤدبانه، هرگونه تبلیغات، ارائه‌ی اجناس و خدماتی که خلاف قوانین کشور و شرایط و مقررات ناخن کار هستند، ارسال پیام‌های انبوه، در صورت گزارش شدن توسط کاربران، با دقت بررسی خواهند شد. طبق شرایط و مقررات ناخن کار، این اقدامات می‌تواند مسدود شدن دائمی حساب کاربر متخلف منجر شود.

ت) شما متعهد هستید تمام قوانین و مقررات جاری کشور را در محیط چت رعایت کنید و ممنوعیت هرگونه مزاحمت، توهین، فحاشی، افترا، نشر اکاذیب و سایر عناوین کیفری را در ناخن کار بپذیرید. در صورت نقض این موارد، شما شخصاً مسئول بوده و ناخن کار علاوه بر حمایت از اشخاص زیان‌دیده، حق پیگیری کیفری موضوع و یا مطالبه‌ی جبران خسارت خود را محفوظ می‌داند. در چنین مواردی، ناخن کار به تشخیص خود اقدامات لازم (از جمله تعلیق یا مسدود کردن دائم حساب اشخاص متخلف) را اجرا می‌کند. کاربرانی که از نقض شرایط و قوانین فوق صدمه دیده‌اند، رضایت می‌دهند که موضوع را فقط علیه کاربر متخلف پیگیری نموده و هیچ‌گونه ادعایی علیه ناخن کار نداشته باشند. هرگاه در خصوص موارد فوق، مراجع قانونی و قضایی به ناخن کار مراجعه کنند، ناخن کار تمام اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار خواهد داد. اگر بابت پیگیری‌های مراجع صالح، هزینه‌هایی به ناخن کار تحمیل شود، ناخن کار حق رجوع به کاربر متخلف را دارد.

۴) سیاست‌های مرتبط با کلاهبرداری و مزاحمت

شما باید در هنگام تماس با آگهی گذار هویت طرف مقابل را احراز نموده و از امن بودن و صحت شرایط خدمات مطمئن شوید. ناخن کار مسئولیتی در قبال صحت‌سنجی خدمات ندارد؛ با این حال، حق پیگیری و اقدامات لازم در موارد وقوع تخلف برای ناخن کار محفوظ است. در راستای مقابله با کلاهبرداری، ناخن کار در حد توان خود، کاربران متخلفی را که قصد اقدامات مجرمانه دارند، مسدود کرده و در صورت تشکیل پرونده و درخواست مقامات، گزارش و اطلاعات مربوط به تخلفات را در اختیار مقامات ذی‌صلاح قرار می‌دهد. شما ضمن استفاده از ناخن کار صراحتاً موافقت خود را با این سند اعلام می‌کنید، بنابراین در صورت ارتکاب هرگونه تخلف از محتوای آن، ناخن کار حق هرگونه اقدام بازدارنده به منظور مقابله با تخلف را دارد. همچنین، در برابر وقوع جرم از قبیل کلاهبرداری، ایجاد مزاحمت برای کاربران و هرگونه سوء رفتار که موجب خدشه‌دار شدن آرامش کاربران یا ضرر به ایشان شود، ناخن کار حق واکنش به اقدام فرد خاطی و پیگرد او را برای خود محفوظ می‌داند. با علم بر عدم مسئولیت نا خن کار، مجموعه اقدامات ذکر شده به منظور احترام به قوانین، جلب رضایت کاربران و در راستای حفظ سیاست‌ها و ارزش‌های ناخن کار است.

۵) سیاست‌های مربوط به هزینه‌ها و خدمات

ثبت آگهی در تمام دسته‌بندی‌ها و استفاده از خدمات ویژه ناخن کار برای افزایش بازدید آگهی‌ها نیازمند پرداخت هزینه است.

 

ماده۴- حقوق و مسئولیت‌های ناخن کار

۱) سایت و اپلیکیشن ناخن کار حسب تأییدیه صادره از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، فضایی را در سامانه‌ی‌ رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند. در نتیجه، هر کاربر مستقیماً آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن ناخن کار هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

۲) شما با فعالیت در سایت و اپلیکیشن ناخن کار، موافقت خود را با عدم مسئولیت ناخن کار در قبال اقدامات سایر کاربران اعلام کرده‌اید. در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر، ناخن کار هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد. ناخن کار به شما پیشنهاد می‌کند که همواره قبل از اقدام به فعالیت، راهنمای خدمات امن را در سایت یا اپلیکیشن ناخن کار مطالعه کنید.

۳) تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و… توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین ناخن کار هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. شما باید حین تماس یا مراجعه به آگهی گذار خود همواره جوانب احتیاط را رعایت کنید؛ چراکه، ناخن کار هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد. انتشار یک آگهی در ناخن کار به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط ناخن کار نبوده و خود طرفین در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به ناخن کار وجود ندارد.

۴) ناخن کار هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد رجوع یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند. ناخن کار هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد؛ بنابراین حق رجوع به ناخن کار بابت این موارد وجود ندارد.

۵) ناخن کار در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.

۶) مشکلات احتمالی در استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی به ناخن کار مربوط نبوده و ناخن کار مسئولیتی در قبال آن‌ها نخواهد داشت.

۷) ناخن کار هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

۸) ناخن کار هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند نافی اقدامات معقول و متعارف ناخن کار جهت صیانت از حقوق کاربران نبوده و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور می‌شود. با این حال، ما در تلاشیم در صورت بروز نقص در ناخن کار، در حدود امکانات و توانایی‌های خود برای رفع نقص و پشتیبانی فنی اقدام کنیم.

۹) در صورت ثبت آگهی‌های متعدد با محتوای یکسان یا مشابه توسط کاربر و یا جعلی بودن خدمات موضوع آگهی از سوی ناخن کار، ناخن کار حق حذف آگهی و عدم بازگرداندن وجه آن را دارد.

 

ماده۵- حقوق و مسئولیت‌های کاربر

۱) شما می‌پذیرید، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های ناخن کار و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، عمل شما منجر به خدشه‌دار شدن اعتبار ناخن کار شده و در نتیجه حق پیگیری در این موارد برای ما محفوظ است.

۲) شما می‌پذیرید، در صورتی که هر نوع اطلاعات مرتبط با ناخن کار را (مانند: شماره تلفن همراه یا کد تأیید ارسال‌شده از ناخن کار)، به هر طریق و به هر منظور، در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر از سایت و اپلیکیشن ناخن کار قرار دهید، خود مسئول این عمل بوده و ناخن کار در قبال این اقدامات و عواقب آن‌ها هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۳) شما می‌پذیرید که از ناخن کار صرفا برای مقاصد تجاری و اقتصادی استفاده نمایید. بدیهی است هرگونه فعالیت با غیر از این هدف، اعم از و نه محدود به، اهداف سیاسی، اجتماعی و غیره در ناخن کار ممنوع است. ناخن کار در صورت مشاهده آگهی با اهداف ممنوعه حق مسدودسازی حساب کاربری شما را دارد.

۴) در صورتی که دارای کسب و کار هستید، می‌پذیرید که به منظور ثبت آگهی در حوزه فعالیت خود، مکلف به داشتن جواز کار قانونی از مرجع مربوطه جمهوری اسلامی ایران هستید. در غیر این صورت هرگونه تبعات حقوقی، کیفیری، مادی و معنوی آن به عهده آگهی گذار خواهد بود و در نتیجه حق پیگیری در این موارد برای ما محفوظ است.

۵) شما می‌پذیرید در صورت برقراری هرگونه ارتباط با کاربران رابطه استخدامی و یا استفاده از خدمات، به شرایط و مقررات ناخن کار و قوانین کشور پایبند بوده و از هرگونه سوءاستفاده خودداری کنید. بدیهی است، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، ناخن کار حق مسدود سازی حساب کاربری فرد متخلف را دارد.

۶) شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن ناخن کار، تمام حقوق ناظر به حق مولف و حق طرح دعوای ناشی از آن را به ناخن کار منتقل می‌کنید.

۷) شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن ناخن کار، ارائه‌دهندگان خدمت که با ناخن کار به هر نوعی همکاری می‌کنند، بتوانند بر روی آگهی شما اعمال نظر یا کارشناسی نمایند. ارائه‌دهندگان خدمت، اشخاص حقیقی یا حقوقی هستند که در nakhonkar.com ثبت نام نموده‌اند و به ارائه خدمات مربوط به تسهیلات،کارشناسی، احراز هویت و … می‌پردازند.

 

ماده۶- ضمانت اجرا تخلف از تعهدات

۱) این حق برای ناخن کار محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.

۲) این حق برای ناخن کار محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، کاربر متخلف را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم مسدود کند.

۳) سوءاستفاده از سایت و اپلیکیشن ناخن کار به هر روش، استفاده از هر نوع برنامه‌ٔ مخرب و جاسوسی و ربات‌، کرال کردن اطلاعات، استفاده از اختلال سرویس‌ها، هرگونه روش مخرب برای دسترسی به اطلاعات سایت و اپلیکیشن و محتویات آن شامل شماره تماس و تصویر و توضیحات آگهی، از طریق هر سیستم و شبکه‌ای ممنوع است. در صورت مشاهدهٔ چنین فعالیت‌هایی، حق هرگونه پیگیری قانونی برای ناخن کار محفوظ خواهد بود. همچنین ناخن کار می‌تواند به صلاحدید خود دسترسی به سایت و اپلیکیشن را برای کاربر متخلف محدود یا مسدود کند.

 

ماده۷- مالکیت فکری

کليه حقوق مالکيت فکری ناخن کار شامل و نه محدود به نرم افزار (نسخه اندرويد و IOS) و وبسايت انتشار آگهی ناخن کار ثبت شده هرگونه سوءاستفاده اشخاص ثالث از این موارد، کپی‌برداری، مهندسی معکوس، داده‌کاوی و استفاده تجاری بدون اجازه کتبی ناخن کار غیرمجاز بوده و حسب مورد حق طرح دعوا عليه ناقضين و مطالبه خسارت وارده طبق قوانين نزد مراجع صالح برای ناخن کار محفوظ است.

 

ماده۸- حفاظت از حریم خصوصی

۱) موارد عمومی

الف) اصل حفاظت از حریم خصوصی، قواعد رفتاری ما در حوزهٔ استفاده، جمع‌آوری و ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی کاربران و چارچوب محافظت از این اطلاعات را تبیین می‌کند.

ب) با استفاده از سایت و اپلیکیشن ناخن کار، شما صراحتاً رضایت خود را از جمع‌آوری، ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات شخصی و استفاده از این اطلاعات توسط ناخن کار اعلام می‌کنید.

پ) ناخن کار ممکن است هر زمان، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد. تداوم استفادهٔ شما از سایت یا اپلیکیشن ناخن کار به معنای رضایت بی‌ قید و شرط از این تغییرات است؛ لذا توصیه می‌شود مرتباً این سیاست‌نامه را مطالعه نمایید. هرگونه تغییرات در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی، در سایت و اپلیکیشن ناخن کار به‌روزرسانی می‌شود.

۲) اطلاعات جمع آوری شده از کاربران

الف) همهٔ افراد می‌توانند بدون ثبت نام، به سایت یا اپلیکیشن ناخن کار مراجعه کنند. شما به محض ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن ناخن کار از طریق کدملی و شمارهٔ تلفن همراه خود، صراحتاً موافقتتان را با ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی خود و استفاده و محافظت ناخن کار از این اطلاعات، اعلام می‌دارید. لازم به ذکر است،شماره مویابل احراز هویت شده و کدملی شما در سایت و یا اپلیکیشن نشان داده نمی‌شود و به صورت رمزنگاری شده نگهداری می‌گردد.

ب) اطلاعات وارد شده توسط شما، مربوط به محتوای آگهی و اطلاعات مربوط به تصاویری که توسط شما در سایت/اپلیکیشن بارگذاری می‌شود، به منظور حفظ سطح خدمات و جلوگیری از تخلف و کلاهبرداری، جمع آوری و ذخیره سازی خواهد شد.

پ) اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور برای حفظ سطح خدمات، جمع‌آوری، ذخیره و استفاده خواهد شد. اطلاعات یاد شده شامل این موارد است: آدرس پروتکل اینترنت (IP)، اطلاعات برند و مدل دستگاه، نوع شبکه و نوع و نسخهٔ مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه‌ٔ بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکهٔ دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

۳) نحوه استفاده ناخن کار از اطلاعات شخصی کاربران

شما با ایجاد حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن ناخن کار، صراحتاً با استفادهٔ ناخن کار از اطلاعات شخصی خود برای اهداف زیر موافقت می کنید:

ارتباط با کاربران

جلوگیری از کلاهبرداری، مزاحمت و …

بهبود تجربه‌ی کاربری

به منظور مباحث پژوهشی و توسعه‌ای، به صورت بی‌نام و با صلاحدید و تشخیص ناخن کار

سایر اهدافی که به صورت مشروع و قانونی توسط ناخن کار تعیین می‌شود

۴) نگهداری و حفاظت از داده‌های کاربران

الف) بنابر ماده ۵ ٰآیین نامه جمع آوری و استناد پذیری ادله الکترونیکی، ناخن کار موظف است اطلاعات کاربران خود را حداقل تا شش ماه پس از خاتمهٔ اشتراک، و محتوای ذخیره‌شده و دادهٔ ترافیکی حاصل از تغییرات را حداقل تا پانزده روز نگهداری کند.

ب) در راستای تطابق عملکرد با قوانین و مقررات کشور، ناخن کار تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح ممکن است اطلاعات موضوع این سند را در اختیار نهادهای مربوط قرار دهد.

پ) اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائهٔ خدمات با ناخن کار همکاری کرده یا وابسته به ناخن کار هستند، فقط در چارچوب این سند اجازهٔ پردازش اطلاعات شخصی و استفاده از آن را دارند.

ت) ناخن کار در راستای حفظ و نگهداری داده‌های شخصی کاربرانش تمام تلاش خود را به کار می‌بندد، اما در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل یا اختلال در بستر اینترنت کشور، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران ندارد.

 

ماده۹- حل و فصل اختلافات

۱) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربر و ناخن کار رعایت موارد زیر لازم است:

شما موظف هستید حسب صلاحدید و درخواست ناخن کار در جلسات حضوری یا آنلاین شرکت کرده؛ و یا در مواردی که به صلاحدید ناخن کار نیاز به تشکیل جلسه نیست، حداکثر همکاری را با تیم پشتیبانی ناخن کار داشته باشید.

در صورت عدم حصول توافق، با رضایت کاربر، ناخن کار حق دارد برای تعیین کارشناس متخصص و مستقل جهت بررسی موضوع و حل اختلاف اقدام کند. در صورتی که اختلاف به هر دلیل حل و فصل نشود، هر یک از طرفین مختار خواهد بود که به مرجع قضایی مراجعه کند. تشریفات مربوط به کارشناسی و میزان تعهد ناخن کار به مذاکره، منوط به موارد اختلاف ناخن کار و کاربر است.

۲) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربران با یکدیگر:

در صورتی که بین شما و کاربر دیگری اختلاف ایجاد شود، ابتدا تلاش به حل مسالمت آمیز آن کرده و در صورت عدم توافق، می‌توانید به مراجع قضایی مراجعه کنید. لازم به ذکر است، ما در این زمینه مسئولیتی نداریم ولی تلاش می‌کنیم در حد امکان با شما همکاری کنیم.

 

ماده۱۰- ارتباط با ما

۱) شما می‌توانید با مراجعه به صفحه پشتیبانی از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب با شماره تلفن 021-44356257 تماس بگیرید و یا پرسش‌های خود را از طریق فرم پشتیبانی ناخن کار ارسال کنید. ما متعهد به ارائهٔ بالاترین سطح خدمات پشتیبانی در حدود امکانات و توانایی‌های خود هستیم.

۲) شما با اعلام شماره همراه خود به ناخن کار می‌پذیرید که ناخن کار پیامک‌های اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را برای شما ارسال نماید. در صورت تمایل، می‌توانید از طریق تماس با مرکز پشتیبانی درخواست نمایید که ارسال این پیامک‌ها به شما قطع شود. ما برای ارسال پیامک به شما صرفا از سرشماره‌های زیر استفاده می‌کنیم؛ بنابراین دیگر شماره‌هایی که با نام ناخن کار پیامک ارسال می‌کنند، مورد تأیید ما نیستند. در داخل پلتفرم نیز فقط از طریق چت، با شما در ارتباطیم.