پشتیبانی و آموزش

ساخت حساب کاربری:

روی آیکون حساب کاربری در بالای سایت کلیک کنید. فرم ثبت نام را با مشخصات صحیح پر کنید و دکمه ثبت نام را کلیک کنید.

تبریک میگویم!‌ شما به همین سادگی موفق به ساخت حساب کاربری شدید.

ثبت آگهی

برای ثبت آگهی کافیست روی دکمه + ثبت آگهی کلیک کنید. سپس نوع آگهی خود را انتخاب کنید، پس از آن دسته بندی آگهی خود را انتخاب کنید. حالا باید شرح خدمات خود را در فرم ثبت آگهی وارد کنید. اول عنوان را بطور خلاصه بنویسید سپس نوع قیمت گذاری خود را مشخص کنید. انواع خدمات مورد ارائه خود را انتخاب کنید. اگر در منزل خدمات ارائه میکنید مشخص کنید و توضیحات در مورد خدمات شغلی خود را بنویسید. حالا امکانات محل کار خود را برای مشتریان خود شرح دهید، روز و ساعات کاری خود را مشخص کنید. تصاویری از نمونه کارهای خود را بارگزاری کنید تا برای مشتریان شما منتشر شود و به خاطر داشته باشید که اولین عکس بعنوان اصلی آگهی شما قرار میگیرد. استان، شهر و سایر اطلاعات تماس خود را بطور صحیح وارد کنید. موقعیت مکانی محل کار خود را بر روی نقشه با دقت انتخاب کنید. لینک شبکه های اجتماعی خود را وارد کنید. سپس دکمه ثبت آگهی را کلیک کنید. پلن آگهی خود را انتخاب کنید و دکمه پرداخت را بزنید. پس از انجام موفق عملیات پرداخت آگهی شما روی سایت و اپلیکیشن ناخنکار منتشر میشود.

مدیریت آگهی

برای مدیریت آگهی کافیست پس از ورود به سایت برروی آیکون حساب کاربری در قسمت بالای سایت کلیک کنید. سپس وارد بخش آگهی های من بشوید، آگهی مورد نظر را پیدا کنید و دکمه ویرایش را کلیک کنید.

برای جستجوی آگهی میبایست نام خدماتی که نیاز دارید را در قسمت جستجوی سایت که در صفحه اصلی سایت قرار دارد وارد کنید. همچنین با وارد شدن به دسته بندی های سایت میتوان با استفاده از فیلترها به آگهی های موردنظر خود دسترسی پیدا کنید.

سایت ناخنکار برای ثبت هر نوع آگهی مبلغی را دریافت میکند چون مهندسین ما همواره در تلاش هستند که آگهی های شما همیشه در حال دیده شدن باشند، شاید بپرسید چطور؟ ما با معرفی آگهی شما به موتور جستحوی گوگل این امکان را فراهم میکنیم تا آگهی شما در سایت گوگل قرار بگیرد و با جستجوی کاربرانی که خدمات شما را جستجو میکنند به آنها نمایش داده شود تا بتوانند با شما تماس بگیرند. همچنین  ما تبلیغاتی انجام میدهیم که باعث بالا رفتن بازدید از آگهی های شما خواهد شد.

در صورت مشاهدهٔ تخلف در ظاهر آگهی، یا عدم ارائه خدماتی که در آگهی درج شده می‌توانید با انتخاب گزینهٔ «گزارش تخلف» مشکل موجود در آن‌ را به ناخنکار انتقال دهید تا توسط کارشناسان ما بررسی شده و در صورت اثبات تخلف اقدامات و تمهیدات لازم صورت گیرد.

همچنین بر اساس قوانین ثبت آگهی در ناخنکار، آگهی‌گذار اجازهٔ کپی‌برداری از هرگونه اطلاعات آگهی دیگر از جمله عکس و سایر مشخصات آگهی دیگر در ناخنکار را ندارد و در صورت تایید هرگونه سوءاستفاده، با کاربر خاطی برخورد می‌شود.

گزینه‌های گزارش مشکل آگهی عبارتند از:

  • کلاهبرداری، نقض قانون یا وقوع جرم
  • محتوای آگهی

برای درج تبلیغات در ناخنکار میتوانید با مراجعه به بخش پشتیبانی و گزینه تماس با ما برای کارشناسان ما درخواست خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

تماس با ما